Uniós Fejlesztések:

Tisztelt Szülő/Gondviselő!

Az intézményünkben nemrég bevezetett e-naplót az alábbi linkre kattintva érhetik el:  KRÉTA E-napló Belépés

Kedves Látogatónk!

Tisztelettel és szeretettel köszöntjük honlapunkon.

Örülünk, hogy érdeklődik intézményünk iránt és megtisztel minket figyelmével.

Ezt a lapot azért hoztuk létre, hogy bárki betekintést nyerhessen iskolánk életébe, legfontosabb eseményeibe, programjaiba, a tanulmányi versenyeken legeredményesebben szereplő tanulók névsorába, megismerhesse az itt folyó nevelő-oktató munka sokszínűségét, összetettségét. Munkánk célja, hogy iskolánk kialakult szellemiségét, értékrendjét megtartva minden gyermeknek megadjuk a lehetőséget arra, hogy elérje teljesítőképessége maximumát, s a modern világ számára oly fontos tulajdonságokkal rendelkezve egészséges és képzett felnőtté válhasson, aki hisz és bízik önmagában, energikus, felelősséget érez környezete és embertársai iránt.

Arra törekszünk, hogy pedagógiai tevékenységünket jellemezze a gyermekszeretet, a magas szintű követelményrendszer, következetesség, rend és pontosság.

Reméljük, az idelátogatók átfogó képet kapnak az intézményünkben folyó nevelő-oktató munkáról, az iskola eseményeiről.

Tartalmas böngészést kívánunk oldalainkon!

Iskolavezetés